Zgaga, nudności, odbijanie, wzdęcia i oddawanie stolca po każdym posiłku

Mieszkam w niemczech.Nie mam lekarza który mówi po polsku,więc lecze się sama.Często mam zgagę,nudności,odbijania,wzdęcia po każdym nawet najmniejszym posiłku,ból z lewej strony.Przy najmniejszym wysiłku zalewam siępotem.Do niedawna problemy z oddawaniem stolca.Teraz kożystam z toalety prawie po każdym posiłku.To duży dyskomfort.Jak mogę leczyć się sama?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wymagają bezpośredniej konsultacji lekarskiej. Absolutnie nie powinna Pani leczyć się sama! Proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe. Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz wdrożenie właściwego leczenia.