Zgaga, odbijanie, ból w nadbrzuszu i problemy z wypróżnianiem

Witam, nie ufam do konca lekarzom( mam swoje powody), dlatego postanowilam napisac.Od pewnego czasu(2-3tyg.)mecza mnie zgaga,cofka jak przy refluksie,problemy z wyproznianiem, czasami bol w nadbrzuszu(brak krwii,wymiotow,chudniecia itd. czuje sie dobrze poza tymi dolegliwosciami).Od lekarza otrzymala enovere i zadnego skierowania na badanie,jezeli za 6 tygodni nic sie nie poprawi dostane skierowanie na gastro. Czy tak to powinno wygladac czy powinnam od razu otrzymac skierowanie? pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Bez informacji dotyczących przeszłości chorobowej, wywiadu rodzinnego, aktualnie zażywanych leków, oraz okoliczności w jakich występują w/w objawy nie ma możliwości rzetelnej oceny czy lekarz powinien był skierować Panią bezpośrednio na gastroskopię. Opisane objawy nie są charakterystyczne dla konkretnej jednostki chorobowej, nie należą także do tzw. pilnych objawów. Sugerując się więc na zamieszczonych informacjach, lekarz postąpił prawidłowo. Proszę mieć trochę więcej zaufania do swojego lekarza rodzinnego, lub jeśli On Pani nie odpowiada, zmienić placówkę lub specjalistę i konsultować się u kogo innego.