Zgaga, pieczenie i swędzenie oczu oraz łuszcząca się skóra na twarzy

Witam Mam problem ze zgaga ktora w ostatnim czasie bardzo sie nasilila, odczuwam dyskomfort po prawej stronie na luku zebrowym, pieczenie i wrazenie jakby cos tam roslo.Uczucie to mam caly czas, zgaga mija na krotko po jedzeniu u weaca. Apetyt mam ale szybkie uczucie pelnosci odbiera mi checi.Stolec zoltopomaranczowy. Oczy czesto pieka i swedza, skora na twarzy i powiekach sie luszczy i jest wiotka. Diete zdrowa, nie pije wogole alkoholu, rzucilem palenie i kawe 2 miesiace temu. Dziekuje.

Chyba to wymaga wizyty u gastroenterologa bo nalezy rozważyć zaburzenia flory bakteryjenj jelit oraz drożdzycę czy pasozyty jelitowe. Będą potrzebne i badania i leki na receptę.