Zgaga, problemy z wypróżnianiem i odbijanie się u 24-latki

Witam! Od kilku lat męczę się ze zgagą. Na początku występowała tylko sporadycznie. Od jakiegoś roku pojawia się w zasadzie codziennie późnym popołudniem i przechodzi dopiero jak pójdę spać. Żadne dostępne leki bez recepty nie dają większej poprawy. Dodam, że mam problemy z wypróżnianiem. Albo mam zatwardzenie albo rozwolnienie. A od niedawna jak tylko coś zjem lub się napiję - odbija mi się. Jeszcze dodam, że jako nastolatka miałam problemy ze stresem, nawet dorobiłam się nerwicy. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia diagnostyki gastrologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.