Zgaga w ciąży a leki

Mam pytanie w sprawie zgagi. Jakie leki moge zażywać? w pierwszej ciąży brałam ranigast ale teraz wyczytałam że nie jest ono za dobre. a to jest dopiero 2 tydzien ciazy i do lekarza zapisana zostalam dopiero a tydzien a zgaga daje si we znaki juz teraz

Witam,
w przypadku leków na tę dolegliwość o ich włączeniu musi zdecydować lekarz na wizycie - IPP są wskazane tylko w przypadku uzasadnionego wskazania, przy silnych dolegliwościach u kobiety ciężarnej.