Zgaga, wymioty, zmęczenie, ból piersi i brzucha a szansa na ciążę

Witam. Od trzech cykli biorę Dyphaston 16/25dc. Miesiączka pojawiała się 28dc. Jak w zegarku. w chwili obecnej miesiączka spoznia mi sie 5 dni. Dodam że, w ciągu dnia mam zgagę, wymioty, jestem zmęczona, około tygodnia przed planowaną miesiączka strasznie bolały mnie piersi. odczuwam lekki ból brzucha. Zrobiłam juz dwa testy ale niestety wynik był negatywny. Czy jest szansa że, jestem w ciąży? DZi€kuje Kasia
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli od ostatniego stosunku minęło 14 dni oraz 2 testy ciążowe dały wynik negatywny to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie oraz nie pojawi się krwawienie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.