Zgaga, wzdęcia i piekące bóle w podbrzusza

Witam po wczorajszych "ulicznych" posilkach tj mcdonald i jedzenie na wage w godzinach wieczornych... od 2 dni męczy mnie straszna zgaga , wzdęcia , piekące bóle w nadbrzuszu , cofanie sie tresci zoladkowej do przelyku , masakra moze lewatywa pomoze ? czuje jak te wiatry schodza w dól ale nie wychodza przez odbyt (czasem wyjda)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.