Zgagi a kłucie żołądka

Witam. Około 2 lat temu byłem z kolacji która jak się pózniej okazała była ostra, od tamtej pory mam uciązliwe zgagi, lecz w ostatnim miesiącu to sie nasiliło tak, że po każdym jedzeniu praktycznie mam kłucia zoładka i okolic prawej strony bądz lewej, brzuch wzdęty jak ,, balon'', całe czerwone gardło, łapie przez to infekcje dośc czesto i jestem wtedy chory :(..Gastroskopia we wrzesniu 2014 nic nie wskazała, RTG także nic. Objawy wskazują na zapalenie zołądka :(. Proszę o pomoc, Pozdrawiam!

Radziłbym w takim przepadku jeszcze raz powtórzyć badanie gastroskopowe. Jeśli wynik badania będzie prawidłowy nie ma powodu do niepokoju, że objawy związane są z patologią morfologiczną górnego odcinka przewodu pokarmowego. Radzę w tej sprawie najlepiej skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem. Być może objawy mają związek z refluksem żołądkowo-przełykowym. Może konieczne okaże się wykonanie pehametrii przełyku.