Zgoda rodziców na powtarzanie przed maturą

Jak przekonać rodziców abym została w domu i się uczyła do matury? Studiuje biologię i nie mogę znaleźć czasu na uczenie się do matury. Od początku cisną z materiałem, mamy 2 kolokwia tygodniowo minimum. W ogóle nie mam czasu powtarzać do matury, a chcę się naprawdę solidnie przygotować.

Warto też sobie odpowiedzieć na pytanie- czy biorę odpowiedzialność za swoje życie i swoje wybory? Kto wybrał obecne studia- czemu Pani na nich jest? Jak Pani widzi swoją przyszłość? Co jest Pani celem, priorytetem? Co może Pani dla tego poświęcić? itp O tym tez warto porozmawiać z rodzicami. Wzajemna szczerość i otwartość pomaga się zrozumieć.

Dzień Dobry Panu,

Jest Pan dorosłym i wystarczy, że na spokojnie poinformuje Pan swoich rodziców o swojej decyzji, na pewno zaakceptują to.

Życzę Panu wyjątkowej i zaliczonej matury,
Irena Mielnik-Madej