Zgrabna pupa - jak to osiągnąć?

Moim wielkim celem jest teraz schudnąć. Czuję się gruba. Ważę 60 kg przy wzroście 165 cm. Każde moje ubranie na mnie wygląda okropnie ;( Najbardziej teraz się martwię swoją wielką pupą. Jest ona okropna. Nie wiem co zrobić, by ten CAŁY TŁUSZCZ z niej zniknął. Staram się ograniczać słodycze, odżywiać się zdrowo, no ale nic nie pomaga :( Waga cały czas stoi. Co zrobić, by mieć piękną, zgrabną pupę?? Pomóżcie !!! Może jakieś cwiczenia? Albo może poradźcie, żebym się na coś zapisała?

ponad rok temu

Witam,

Na wyszczuplenie ciała proponuję zestaw: 15 minut ćwiczeń siłowych, a po tym czasie przejście do ćwiczeń aerobowych, by skutecznie spalić nadmiar komórek tłuszczowych. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut. Pamiętaj jednak, że taki zestaw należy wykonywać minimum 3 razy w tygodniu po około 45-60 minut.

Dieta oparta o zdrowe nawyki żywieniowe pozwoli Ci na utratę masy ciała, która będzie powolna, ale za to trwała i skuteczna, bez efektu jojo i negatywnych skutkach zdrowotnych. Prawidłowa dieta powinna dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości energii.

Pozdrawiam.