Zgrubienia i zaczerwienienia w okolicy cewki moczowej oraz małe, białe kropki na prąciu

Witam. Mam 21 lat. Na ujściu prącia mam dookoła ujścia moczowodu? cewki moczowej? (nie wiem jak to nazwać) pogrubienie i zaczerwienienie. Mam to już parę dobrych lat bo praktycznie od dziecka. Przez ten czas nie powiększało, nie zmniejszało oraz nic nie bolało. Mam wrażenie jednak że nie jest to w porządku, i czy przy ewentualnych stosunkach płciowych nie zarażę partnerki na jakąś chorobę. Ponad to od czasu do czasu widuję na prąciu takie małe białe kropeczki. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam
21 LAT ponad rok temu

Witam,
Brak dodatkowych objawów i stabilny stan wskazują na fizjologiczny charakter problemu.
Małe białe kropki, proponuję:
1. clotrimazol 2xdziennie przez 10 dni
2. borasol okłady 3xdziennie po 10 minut
w razie dalszych problemów po 14 dniach należy pokazać się u dermatologa.
Pozdrawiam