Zgrubienia i zmiany na błonie śluzowej policzków

Witam. Około rok temu na wewnętrznej stronie policzka skóra stała się inna, bardziej "szorstka" smarowałam czymś i po kilku tygodniach zeszło. Wcześniej,na wewnętrznych stronach policzków zrobiły mi się "gulki" nie przesuwają się, nie bolą, ale są miękkie, raczej w kolorze błony śluzowej policzka. Jedna gula położona jest na policzku za zębem, druga tak samo, tylko po przeciwnej stronie(jak na obrazku). Czy to normalne,czy jama ustna wygląda prawidłowo?http://zapodaj.net/36ff91e74e002.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.