Zgrubienia na czole w okolicy zatok czołowych

Witam od wielu lat, tzn odkąd pamiętam mam zgrubienia na czole w miejscu zatok czołowych,. Mam 22 lata. oszpeca to twarz, czy to jest jakaś choroba czy da się to usunąć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jeżeli takie zgrubienie występuje od urodzenia to prawdopodobnie nie jest to proces chorobowy tylko wada wrodzona. Może się Pan udać zawsze do chirurga plastycznego celem konsultacji i ewentualnej korekty wady. Pozdrawiam.