Zgrubienia na skórze głowy z wydzieliną

witam na głowie pojawiają mi się najpierw zgrubienia, potem rana, często wycieka, teraz też mam to nad brwiami i na brodzie, wygląda jak obdarty naskórek, nikt nie może mi pomóc tego zidentyfikować a co dopiero wyleczyć, mówią, że to raz grzybica raz łuszczyca. Proszę o pomoc

Witam,
trudno udzielić Panu jakiejkolwiek pomocy bez obejrzenia zmian.
Niestety musi Pan udać się do dermatologa i poddać leczeniu, być może będzie to trwało długo zanim lekarz ustali trafną diagnozę.