Zgrubienia, nierównomierna skóra, dziury, mocno nagromadzony cellulit

Posiadam krępujący problem z cellulitem. Mam dopiero 20 lat a na pośladkach, udach i łydkach (!) zgrubienia, nierównomierna skóra, dziury, mocno nagromadzony cellulit. Zaznaczę, że ćwiczę regularnie od paru miesięcy, zdrowo się odżywiam, stosuję dobry krem antycellulitowy, robię pillingi i nic - kompletnie żadnych zmian. Co zrobić, żeby się go pozbyć, zminimalizować?

Dzień dobry,

Poza racjonalną dietą i aktywnością fizyczną warto wspomóc się również zabiegami. Bardzo dobre efekty w redukcji cellulitu przynosi seria zabiegów Liposhock.
Zapraszam na konsultację - a w razie dodatkowych pytań, służę pomocą.

Pozdrawiam

Proszę udać się do kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację, po obejrzeniu stanu skóry dobrać można odpowiednie zabiegi ze sprzętem oraz u lekarza z ostrzyknięciem danej okolicy odpowiednim preparatem.

Witam
Przy tak zaawansowanym cellulicie ciężko poradzić sobie sposobami domowymi. Proszę pomyśleć o konsultacji z lekarzem medycyny esetycznej. najbardziej skuteczna będzie w Pani przypadku mezoterapia lipolityczne, np. preparatem Revitall Celluform, następnie karboksyterapia lub fala uderzeniowa.