Zgrubienia w pochwie

w pochwie pojawiło mi się dużo takich jakby guzków albo inaczej zgrubień wielkości kaszy jęczmiennej i widać je gdy patrze w lustrze co to może oznaczać i mam wrażenie jkby coś przy lekkim parciu wychodziło

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, może to oznaczać przede wszystkim infekcję grzybiczą, ale pod uwagę należy wziąć również choroby weneryczne. Przede wszystkim wskazany jest kontakt z ginekologiem, dopiero na podstawie badania lekarskiego można postawić rozpoznanie i rozpocząć leczenie.