Zgrubienie na czole u 81-latka z rakiem skóry

WITAM OPIEKUJE SIE DZIADKIEM 81 LAT PO ZADRAPANIU WYSTAPIŁO ZGRUBIENIE WYGLADA TO JAK DAWNE ZNAMIE DZIADEK MA RAKA SKORY KTORE ZOSTAŁO ZACHAMOWANE ALE NAJMNIEJSZE ZADRAPANIE CZY TEZ POJAWIAJACE SIE W CIAZ JAKIES NOWE ZNAMIENIA WYGLADAJA JAK KUZAJKI CZY MOZNA TO JAKOS USUNAC ZGRUBIENIE JEST NA CZOLE A RESZTA PLAM NA UDACH POD PACHAMI ALE INTERESUJE MNIE CZOŁO TAMTE JUZ SA I BEDA DZIEKUJE Z CAŁEGO SERCA ZA POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie opisu, bez badania pacjenta nie jestem stanie strwierdzić co to za zmiany i jaka jest ich przyczyna, konieczna wizyta u lekarza.