Zgrubienie na dziąśle po ekstrakcji zęba

Witam dziś u dentysty miałam wyrwany ząb - górna 6 zaraz po wkłuciu znieczulenia spuchło mi podniebienie - jakby kulka i na poliku przy miejscu wkłucia mam jakby taką gulkę - jest to taka boląca kulka dość spora czy powinno mnie to niepokoić? lekarka mówiła że powinno się wchłonąć :( troche sie boje że mi tak zostanie

Powstała "gulka" powinna się wchłonąć w ciągu kilku dni. W razie wątpliwości zawsze może się Pani udać na kontrolę do lekarza przeprowadzającego zabieg.