Zgrubienie na górnej powiece u 2-latki

Witam.u mojej 2 letniej córki w listopadzie pojawiła się nie wielki zgrubienia na górnej powiece. Nie bolała, nie swędziala Delikatnie zaczerwienione. Pediatra zalecił maść z antybiotykiem. Po kilku dniach zniknęła. Pozostał delikatna różowa plamka. Dwa tygodnie temu pojawiła się ponownie w tej samej. I ponownie po zastosowaniu maści zniknęła. Zgrubienia nie ropieje. Nie ma żadnej wydzieliny. Cz to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.