Zgrubienie na jednym z żebrem

witam, jestem dziewczyna w wieku 18 lat i pisze do Państwa z zapytaniem poniewaz mam taki oto problem. Nad lewą piersia w okolicy mostka posiadam wyczuwalne zgrubienie na jednym z żeber, podczas dotyku nie występuje ból. Proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań, ewentualnych konsultacji bardziej specjalistycznych. Bez badania lekarskiego nie można więcej powiedzieć.