Zgrubienie na nodze nad stopą

Witam od jakiegoś czasu mam problem ponieważ na prawej nodze nad stopą blisko łydki wyskakuje mi miękka kulka. Wyskakuje i znika podczas chodzenia. Czy cos takiego się wycina? Czy jest to groźne? Do jakiego lekarza się x tym udać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z nadwyreżeniem stawu. Nie można jednak wykluczyć np obecności tłuszczaka. Warto zgłosić się do lekarza rodzinnego. On dalej pokieruje na badania.