Zgrubienie na nodze w wyniku uderzenia i blizny po zabiegu laserowym

W skrócie: od silnego udeżenia powstała mi na nodze jakby gródka 1,2 śr. Udałam się do lekarza bo zmartwil mnie fakt ze długo nie znika. Ten zaproponował maści pourazowe ktore stosowałam miesiąc, nic niepomoglo. Potem zastosował leczenie laserem( próbując to rozbić)nie zadzaiłało wkońcu wstrzyknął mi w to miejsce steryd i teraz co sie dzieję gródka wcale nie znikła natomiast moja noga jest cała w ogromnych pajączkach powstły cos jak blizny w miejscu lasera i jakby skora sie zapadła tam co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie i jak najszybciej udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.