Zgrubienie na piersi i wynik biopsji

Witam, na zewnętrzej stronie piersi wyczułam zgrubienie. Wynik przeprowadzonej biopsji to" niewielka ilość mas białkowo-krwistych oraz drobne strzępki tkanki tłuszczowej". Czy ten wynik oznacza, że nie mam się czym martwić, czy taka zmiana z czasem może zmienić się w coś groźnego i czy z nią nic nie robić? Pytam się ponieważ na konsutację do onkologa muszę czekać kilka miesięcy. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

W tej chwili nie ma podstaw do niepokoju. Wynik nie potwierdza zmiany nowotworowej. Jeżeli zmiana była widoczna w USG, należy ją w ten sposób monitorować.