Zgrubienie na prawym jądrze u 220-latka

Witam serdecznie. Mam takie problem, aczkolwiek jakiś czas temu wyczułem "Zgrubienie na prawym jądrze, mniej więcej po środku" Wybrałem się z tym do Chirurga-Onkologa, przebadał mnie palpacyjnie i stwierdził że nic nie mam i nie muszę się martwić lecz mam swoje pewne objawy, jest to ledwo wyczuwalne i nie boli mam się czegoś obawiać czy po prostu za dużo o tym myślę i wyolbrzymiam. Nie znam się na tym, chirurg z 18 letnim stażem chyba dobrze by mnie zbadał. Pozdrawiam serdecznie

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie mogę tego stwierdzić jednoznacznie. W przypadku wątpliwości prosze wykonać USG jąder, które rozwieje wątpliwości.