Zgrubienie na prawym uchem

Witam.Mam taki problem za prawym uchem mam malutkie wypulkenie taki mały guzek.Nie boli mnie wogole i mam takie pytanie co to może byc a juz mam to jakis czas?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana może mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.