Zgrubienie na skórze pod pachą

Witam, kilka miesięcy temu po zastosowaniu antyperspirantu w kulce wyskoczyła mi gulka pod lewą pachą, odczuwam mniejsza potliwość pod lewa pachą, pokazywałem To lekarzowi na onkologii we wrocławiu, powiedział tylko bym nie ruszał, ta gulka znikała kilka razy jak piłem herbate z owsa ale znów wróciła i reka mnie troche pobolewa od tego, przed wyskoczeniem gulki goliłem pachy, moge na to stosować pastę cynkowa?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Istotne, aby pokazał Pan zmianę lekarzowi rodzinnemu, ważne jest, aby zlecił dalsze postępowanie po osobistym zbadaniu. Pozdrawiam.