Zgrubienie na środku szyi

Witam. Od pewnego czasu mam zgrubienie na środku szyji , co jest odczuwalne dla mnie , chciałabym się dowiedzieć co to może być, nie mam tarczycy bo miałam robione badania .Dziękuję bardzo za odpowiedz i pozdrawiam .

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i oceny zgrubienia nie jestem w stanie stwierdzić czym jest opisywane zgrubienie. najczęśćiej tak odbierane są powiększone węzły chłonne. Aby mieć pewność należy wykonać badanie USG szyi.