Zgrubienie na wardze po przegryzieniu

Błagam o pomoc, półtora miesiąca temu zębami rozcięłam wargę, pozostało mi zgrubienie na śluzówce i taka wypukłość na wardze (widoczna gdy otworze usta i zrobię jakby minę zdziwienia - szeroko otworze usta). Męczy mnie to strasznie, czy jest szansa ze to sie zagoi ? Rana nie była szyta, pomocy :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ranka na wardze już się zagoiła pozostawiając zgrubienie prawdopodobnie nic już się z nią nie stanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana jest następstwem przebytego urazu. Zmiana powinna się wchłonąć samoistnie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zgrubienie jest następstwem gojenia rany. Nie ma powodów do niepokoju. Takie blizny z czasem ulegają przebudowie - powinna się zatem samoistnie zmniejszyć, a następnie wchłonąć.