Zgrubienie na wardze po urazie a krwiak

Witam, czy zgrubienie/ stwardnienie na wardze po urazie sie wchłonie ? Od urazu minęło 1,5 tygodnia i strupem odpadł dzisiaj. Czy to jest krwiak ? Co mozna z tym fantem zrobic ? Pozdrawiam

Tkanka uszkodzona po urazie goi się, przebudowuje, krwiak się wchłania. Może pozostać zgrubienie. Warga jest jednak bardzo dobrze ukrwiona i zwykle dochodzi do całkowitego wygojenia i ustąpienia zgrubienia. Trzeba trochę poczekać. Można smarować Liotonem 1000 na noc (lek bez recepty).