Zgrubienie na wargach sromowych

witam juz poraz 3 na wargach pojawiła mi sie tak jakby zgrubienie miałam jej wczesniej 1 raz było około tygodnia nastepnym raem 2 dni i teraz znowy pod palcami jakby czuc zgrubienie i podczas chodzenia czuje sie dyskomfort poniewarz jest bardzo spuchniate

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najprawdopodobniej infekcja mieszka włosowego. Zmiana powinna zatem samoistnie ustąpić, tak jak poprzednio. Gdyby się tak nie stało, lub gdyby zmiana powodowała duży dyskomfort, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.