Zgrubienie na zewnętrznej stronie wargi sromowej

Wyczuwalny guzek (zgrubienie) na zewnętrznej stronie wargi sromowej większej lub pod nią pod grubą warstwą skóry, równolegle do łechtaczki. Guzek czasami swędzi, sporadycznie odczuwam ból przy chodzeniu oraz dotykaniu. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno okreslic przyczynę bez badania zmiany, może to jakaś torbiel? Proszę udac się do ginekologa.