Zgrubienie nad biodrem po upadku

Witam, jakis miesiac temu przewrocilem sie i uderzylem, troche ponad prawym biodrem pojawil sie siniak, ktory po jakims czasie zszedl, ale pod skora mam jakies dziwne zgrubienie, teraz mnie to nie boli, ale zastanawiam sie co to moze byc? Uzywalem Altacet, ale nawet sie nie zmniejszylo. Jesli to jakas pozostalosc po krwiaku to czy to jeszcze zniknie czy po miesiacu juz nie ma szans? Prosze o pomoc, z gory dziekuje za odpowiedz

Małgorzata Panek

Może być to jak najbardziej pozostałość po krwiaku. Potrzy jest czas , aby krwiak mógł się wchłonąć.
Altacet pomaga na obrzęk przy świeżych stłuczeniach. Lepsze w tym przypadku byłyby maści ułatwiające rozpuszczanie krwiaka np z arniką. Proszę pytać w aptece. W przypadku dolegliwości bólowych proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam