Zgrubienie nad blizną po urazie głowy

Witam. Synek 3 tyg temu upadł na klocek który wbił mu się w tył głowy oczywiście dziura rana do szycia. Po ściągnięcie szwów synek ma zagubienie nad blizna. Co w takim przypadku można z tym zrobić ?

Witam , nie szyłem , nie widzę blizny obecnie , nie jestem więc w stanie powiedzieć nic autorytatywnego , proszę zgłosić się do operatora!!! z.żurawski