Zgrubienie nad piersią a duszności, zmęczenie, senność i częste bóle głowy

Witam wyczułam zgrubienie nad lewą piersią dosyć duże twarde. Mam 20 lat od jakiegos czasu mam duszności czuję sie zmeczona zasypiam jak dziecko o kazdej porze dnia do tego bole glowy czeste i silne czy to wszystko ma jakis zwiazek proszę o odpowiedź

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią dolegliwości są niespecyficzne - mogą być wywołane wieloma przyczynami. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Zmiana w okolicy piersi wymaga konsultacji u lekarza ginekologa - zmiana nie musi wiązać się z poważną diagnozą, w przypadku młodych kobiet takie zmiany zwykle mają łagodny charakter, jednak zawsze konieczna jest wizyta u lekarza. Pozdrawiam.