Zgrubienie nad sutkiem, bolesność kości po urodzeniu wcześniaka

witam, od paru dni doskwiera mi bol lewej piersi... a dokladnie sutek i nad sutkiem.. mam nad sutkiem zgrubienie... nie wiem ale razem z bolem pojawily sie bole miesni , kosci, jakby mnie cos lamalo... 4 tyg temu urodzilam w 34 tyg ciazy wczwsniaka. pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć infekcyjnego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.