Zgrubienie ne ręce u 5-latki

moja 5 letnia corka ma jakas bulwe na rece.bylismy u chirurga ktory wykonal przeswietlenie i usg,powiedzial zeby nic z tym nie robic i przyjsc za 3 miesiace,mowil ze moze zniknac samo lub urosnac.mam pytanie co to jest i jak to eczyc.przeswietlenie nic nie wykazało.

Witam,
Przypuszczam że jest to torbiel surowicza nadgarstka. Rzeczywiście może ulec wchłonięciu. W innym przypadku, gdy powoduje ograniczenie ruchów wymaga leczenia zabiegowego.

A jak Pani sobie wyobraża postawienie przeze mnie rozpoznania na odległość W-wa-Kr-ów bez zbadania dziecka??? Jeśli lekarz badając dziecko nie był w stanie postawić rozpoznania - to ja mam je postawić na odległość bez zbadania dziecka??? SORRRY! Ale nie jestem jasnowidzerm!!! zż