Zgrubienie obu szczytów płuc, pasmowate zacienienia o charakterze zmian pozapalnych
Witam ....odebrałam wynik rtg kl.piersiowej mojego męża . / lat 86 / jestem zaniepokojona : zgrubienie obu szczytów pluc.pasmowate zacienienia ocharakterze zmian pozapalnych. w obu polach płucnych widoczne niejednolite oraz guzkowe zagęszczenia ulegające konsolidacji w polu płucnym dolnym prawym -zmiany pozapalne. Czy to poważne zmiany?

MĘŻCZYZNA, 86 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Nie wiem z jakiego powodu było wykonnywane badanie i jakie są objawy. Opis odpowiada przebytym w przeszłości zapaleniom i może być również wynikiem obecnej infekcji.