Zgrubienie po uderzeniu w kość piszczelową

Witam. Uderzyłam się jakieś 4 lata temu w kość piszczelową z przodu nogi tuż nad stawem skokowym od przodu. Długo miałam siniaka, ale po jakimś czasie wszystko mi się zagoiło. Niestety ponownie uderzyłam się w to samo miejsce około pół roku temu i do teraz to miejsce mnie lekko boli, choć zasinienia już dawno nie mam. Zauważyłam natomiast, że w tym miejscu mam taką jakby poduszeczkę pod skórą, która się przesuwa. Wybrzuszenie to nie jest duże jednak martwi mnie co to jest. Dziękuję za pomoc.

Prawdopodobnie doszło do zwłóknienia tkanki . Można podejrzewać , że to włókniak twardy , który jest zmianą łagodną.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska