Zgrubienie po urazie łokcia

Witam Tydzień temu spadłem z drążka i stłukłem łokcie. Na prawym został już tylko siniak, na lewym od początku wystąpiło lekkie "powiększenie"/"zgrubienie" na kości tuż pod łokciem. Smarowałem oba łokcie altacetem, ból jest już tylko lekki jak mocno nacisnę na miejsce urazu. Czy to "zgrubienie" jest powodem do obaw, czy powinno niebawem zniknąć? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana powstała na skutek urazu. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.