Zgrubienie podskórne pod okiem

Witam. Od około 1.5 roku pod lewym okiem pojawiło mi się pewne zgrubienie podskórne. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza podczas dotknięcia. Odczuwalne jest również gdy pochylę głowę na dól, napiję się alkoholu, lub będę spała na lewym policzku. Od pewnego czasu mam wrażenie że owe zgrubienie nieznacznie się powiększyło. Byłam u dermatologa, chirurga szczękowego, okulisty, dentysty oraz u angiologa. Nikt nie wie co to może być. Proszę o pomoc.

Proszę udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Nie wiemy nic o Pai zmianie pod okiem jaka ona jest. Możliwości jest wiele, dlatego należy skonsultować ta zmianę z lekarzem, który zajmuje się problemamio skórnymi.