Zgrubienie przed weściem do pochwy a możliwość ciąży

Witam jestem 5 dni przed okresem a jakies 5 dni temu przez 3 dni czulam sie tak jakbym miala okres,czy moge byc w ciazy,moja szyjka macicy na dzien dzisiejszy jest wysoko ze ciezko dosiegnac jest zamknieta i srednio twarda,dodam jeszcze ze dzisiaj wyczulam zgrubienie przed samym wejsciem do pochwy,a rok temu mialam ciaze pozamaciczna.Prosze o odp i z gory bardzo dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić przyczynę takich dolegliwości. Warto skorzystać z porady ginekologa.