Zgrubienie w dole brzucha w ciąży - co robić?

Dzień dobry,
jestem w 14 tygodniu ciąży i czasami w dole brzucha, po lewej stronie wychodzi mi gula, która później się chowa. Z tego co wiem, to na ruchy dzidziusia jest za szybko.
Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam,
na podstawie przytoczonego opisu trudno wnioskować, co powoduje dolegliwości. Ruchy płodu nie są odczuwane w ten sposób, a ponadto - jak słusznie Pani zauważyła - jest na to za wcześniej.
W razie powtarzania się objawów i niepokoju wskazana jest wizyta u ginekologa lub lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam