Zgrubienie w dziąśle nad leczonym zębem

Mam przy zębem u gory na dziąśle mała twarda kulkee która boli tylko przy dotyku jest to zab niedoleczony leczony kanałowo z wypełniem tymczasowym i nadbudowany był tam silny stan ropny oraz zab troche sie rusza co to moze być ?nie czym sie przejowac czy przejdzie i tak kulka jest juz dłuszy czas nad tym zebem i sie niepowieksza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do stomatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.