Zgrubienie w jednej przegrodzie nosowej

Witam, w jednej komorze nosa mam wyrażny czerwony (jakby zakrwawiony) guzek. Jest bardzo blisko otworu, czuć go też przy dotyku nosa. Przy wciąganiu powietrza nosem, ta dziurka nie reaguje (nie zamyka się). Czy to efekt tylko krzywej przegrody? Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć warto wykluczyć np. obecność pewnych nieprawidlowści tj.
polipy.