Zgrubienie w obrębie policzka a możliwe przyczyny

Witam, od jakiś 3 dni mam na wewnętrznej stronie policzka zgrubienie, czuje jakbym miała zapuchnięte ale tak to nie wygląda. Obok jest taki mały jakby guzek i po drugiej stronie również ale po drugiej stronie nie mam uczucia zapuchniętego miejsca... Dzisiaj zaczęłam płukać jamę ustną szałwią i mam jeszcze Sachol. Czy to wystarczy? Zdjecie http://zapodaj.net/780c3f2473182.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

tak, ale jeśli zmiana nie ustapi w ciągu kilku dni lub się powiększy proszę udać się do lekarza.