Zgrubienie w okolicy pępka 4 miesiące po cesarskim cięciu

Witam. Jestem 18 letnią mamą. 4msc temu miałam cesarkę. Przed chwilą wyczułam zgrubienie ok6cm na prawo od pępka. Jakby coś w rodzaju napełnionego jelita. 3 cm niżej niż pępek i wyczuwalne jest to jeszcze pod żebrami. Położone jest pionowo ok. 10 cm x 3 cm. Jest to dość twarde i gdy próbuję tym mocno ruszyć boli mnie podbrze. Przy zwykłym dotyku nie boli. Zgłoszę się do lekarza w wolnej chwili. Na razie szukam pomocy tu. Co to może być? Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Byc moze endometrioza ale bez badania cieżko powiedzieć. Być moze zrosty. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu bedzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie.