Zgrubienie w okolicy pępka a przepuklina

Witam. Nad pępkiem wyczuwam kulkę. Od 2 miesięcy nie ćwiczę.Wcześniej ćwiczyłam 4 razy w tygodniu po godzinie- jumping frog na trampolinie.Przytyłam i teraz gorzej wyczuwa się to zgrubienie. Nie chcę zakończyć tej aktywności fizycznej,po prostu bardzo to lubię Czy jeśli to przepuchlina pomoże mi to , że będę skakać z pasem neoprenowym na brzuchu, czy to mi nic nie da i przepuchlina będzie mi rosła. USG brzucha nic nie wykazało. Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Nie jestem w stanie nic odpowiedzieć bez zbadania! Proszę udać się na badanie i wystawienie opinii do miejscowego chirurga! zż