Zgrubienie w piersi i ból tej strony ciała

Wyczuwam cos w lewej piersi, i strasznie boli mnie cała lewa strona oraz mam mrowienie w lewej ręce. Co to moze byc?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli wyczuwalny jest guzek w piersi należy niezwłocznie udać się na USG piersi i jeśli okaże się to konieczne (nieprawidłowy obraz w badaniu ultrasonograficznym) wykonać także biopsję cienkoigłową zmiany.
Co do pozostałych objawów - mogą być one powiązane z wybadanym guzkiem, ale nie muszą. Należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, który przeprowadzi wywiad i badanie kliniczne. Konieczna jest diagnostyka w kierunku chorób serca (osłuchiwanie serca, badanie EKG, podstawowe badania krwi)

Zbyt mało informacji. Proponuję nie lekceważyć tego problemu i zgłosić się do ginekologa lub chirurga. Poza tym z pewnością w pobliżu Pani miejsca zamieszkania działa Poradnia Chorób Piersi
Dr med L.Włodarczyk