Zgrubienie w piersi i pierwsza wizyta u ginekologa?

Dzień dobry mam taki problem: Mam 23 lata i pierwszy raz ide do ginekologa, nie wiem czego mam sie spodziewać ? Czy powie, że za późno przyszłam?? Wyczułam w mojej prawej piersi na dole jakąś kulkę co to może być?? tą pierś mam mniejszą od drugiej i obrzmiałą? Prosze o pomoc co to może byc

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę spokojnie udać się do lekarza ginekologa