Zgrubienie w piersi wyczuwalne po akrmieniu piersią

Witam, mam 21 lat jestem po ciazy juz 10 miesiecy . Karmilam dziecko miesiac tylko piersia i po tym jak odstawilam ta piers to wyczulam w prawej piersi zgrubienie robilam badania usg i rtg i wszystko jest dobrze .. podstawowe badania krwi rowniez sa dobre tylko mam odpornosc troszke obnizona: 3.6 ale lekarz stwierdzil ze nie ma sie czym martwic. Teraz nie wiem dlaczego mam cos takiego na piersi czy to jest normalne?

Piotr Pilarski

Jeśli miała Pani usg piersi i nieuwidoczniono patologicznej zmiany oznacza to, że wyczuła Pani cześć gruczołu.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli zgrubienie nadal występuję proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.